Poľovačka & jazdectvo

Poľovačka a jazdectvo má mnoho skalných priaznivcov na Slovensku. Hlavne poľovníctvo a lov má na Slovensku bohatú a dlhú históriu. Jazdectvo a milovníci koní však túto medzeru každoročne zmenšujú.

Poľovníci vyhľadávajú  lov za účelom dobrodružstva či vzrušenia. Rozmáhajú sa platené poľovačky, ktoré lákajú do slovenských poľovníckych revírov čoraz viac zahraničných hostí, ktorí si obľúbili slovenskú prírodu a slovenské poľovnícke revíry.

Poľovnícky revír a jeho výber je pre dobrú poľovačku dôležitý. Na Slovensku je výber široký, preto voľba nie je ľahká. Čí už lovíte bažanty, zajace, králiky, diviaky, srnce alebo jarabice nezabúdajte na miesto, kde budete oddychovať po poľovačke či love. Vyberte si z ponuky historických hotelov Slovenska, ktoré vám ponúkajú unikátne hotely v slovenských kaštieľoch alebo na zámkoch. Spojenie  poľovačky a historického hotelu dodá vášmu lovu punc neopakovateľného zážitku.

Hotel Château Béla *****
Belá

Kategória hotela: 
Typ budovy: Kaštieľ
Zameranie: História, Konferencie, Kúpele & wellness, Poľovačka & jazdectvo, Romantická Svadba

Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia.

Kaštieľ Péchy, Lovecký dom & park ***
Hermanovce

Kategória hotela: 
Typ budovy: Kaštieľ
Zameranie: História, Konferencie, Kúpele & wellness, Poľovačka & jazdectvo, Romantická Svadba

„Toskánsko Východu“ - Vidiecká rezidencia. Kaštieľ Péchy a jeho Lovecký Dom, stojaci uprostred nádherného trojhektárového anglického parku, je rodinné sídlo na východe Slovenska, ktoré po celé stáročia patrilo rodine Péchy.

Boutiquehotel Hviezdoslav ****
Kežmarok

Kategória hotela: 
Typ budovy: Historická budova
Zameranie: História, Kúpele & wellness, Poľovačka & jazdectvo, Romantická Svadba

Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier. Hotel je situovaný v srdci mestskej pamiatkovej rezervácie a ponúka komfort, kvalitnú gastronómiu, príjemnú atmosféru, srdečný personál a dokonalý relax.

Kaštieľ Mošovce, Park Hotel ***
Mošovce

Kategória hotela: 
Typ budovy: Kaštieľ
Zameranie: História, Konferencie, Poľovačka & jazdectvo, Romantická Svadba

Elegantné priestory, dokonalá gastronómia a odkaz slávneho šľachtického rodu Révayovcov, to je Kaštieľ Mošovce, Park Hotel ***. Spolu s priľahlým anglickým parkom predstavuje ideálne miesto pre vašu svadbu alebo firemný event.