Château Mignon Dubnica nad Váhom

Roztomilý, pôvabný zámoček na konci priľahlého krásneho mestského parku v Dubnici nad Váhom.Charakterizuje ho historický štýl a rodinná atmosféra so srdcom v detailoch.

  • Informácie

    Kaštieľ Château Mignon je novozrekonštruovaná historická budova z prvej polovice 19.storočia, ktorá sa nachádza na okraji centra mesta Dubnica nad Váhom, v blízkosti mestského parku.Poskytuje pohodlné ubytovanie v 12 historických originálne zariadených izbách .Na spríjemnenie pobytu slúži našim hosťom slnečná presklená reštaurácia s vonkajšou terasou, kaviareň s praskajúcim kozubom, sauna a blízky mestský park. Dva salóniky s kapacitou 16 a 20 osôb sa nachádzajú v bočnom krídle kaštieľa a poskytujú súkromie firemným akciám či menším rodinným oslavám.
    Vysoké kulinárske umenie je znakom našej luxusnej reštaurácie. Nechajte sa zlákať niektorým z našich vynikajúcich menu, ktoré pre Vás zostavil náš šéfkuchár. Z našej rozsiahlej vinotéky domácich a zahraničných vín si vyberie každý milovník kvalitného vína.
    Poskytujeme komplexné cateringové služby na podujatia či už v priestoroch našej reštaurácie, salónikov, alebo priamo v priestoroch podľa želania našich klientov. Radi podrobne naplánujeme a zrealizujeme vašu slávnostnú udalosť na profesionálnej úrovni od čaše šampanského až po ohromujúci ohňostroj. Dokážeme zabezpečiť zaujímavý program, načasovať správny scenár a Vám prenecháme len nerušené vychutnávanie atmosféry a spoločné zážitky s vašimi priateľmi a obchodnými partnermi.

    Rezervuj
  • Pobyty