Gastronomické a gurmánske pobyty

Kvalitné víno a výnimočné jedlo je to, po čom bažia nie len gurmáni. Každý vie dnes oceniť jedinečný gastronomický zážitok, o to viac, ak sa tak stane na Slovensku. Slovenský zákazník sa vyvíja a dnes už požaduje nie len kvalitné reštauračné služby, tie najlepšie vína a výnimočné jedlo, ale aj tomu zodpovedajúce reštauračné prostredie.

Romantická reštaurácia s kvalitnými službami a jedlami určite bude ocenená mnohými návštevníkmi. Historické hotely Slovenska ponúkajú niekoľko reštaurácií, ktoré vás nesklamú vo svojom prostredí, ktoré je tvorené unikátnymi zariadeniami v historických kaštieľoch či zámkoch, o ktorých mnoho hovorí ich história. Reštaurácie ponúkajú jedinečný gastronomický zážitok, výborné vína a výnimočné jedlá.

Ak sa rozhodnete vychutnať si kvalitné víno alebo výnimočné jedlo v reštaurácii v ponuke historických hotelov Slovenska, určite budete odchádzať spokojný a s úsmevom na tvári.

Château Gbeľany ****
Gbeľany

Kategória hotela: 
Typ budovy: Kaštieľ
Zameranie: História, Konferencie, Romantická Svadba, Víno & gastronómia

Vitajte na mieste, ktorého história siaha do polovice 18. storočia. Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHÂTEAU GBEĽANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku. CHÂTEAU GBEĽANY bol vytvorený v súlade s prírodou a s cieľom ponúknuť svojim hosťom nezabudnuteľný zážitok. Vstúpte do sveta nenápadnej elegancie, kde každý priestor má punc výnimočnosti a luxusu.

Hotel Most Slávy ***
Trenčianske Teplice

Kategória hotela: 
Typ budovy: Historická budova
Zameranie: História, Kúpele & wellness, Romantická Svadba, Víno & gastronómia

Štýlový, kvalitne vybavený hotel, ktorý svojou atmosférou vytvára príjemné prostredie a rodinnú atmosféru. Vhodný je nielen na ubytovanie, pobyty a relax, ale tiež konferencie, firemné a rodinné oslavy.