Novinky

Title image

Slovensko ovládlo tohtoročné ocenenia historických hotelov Európy

Slovenské historické hotely už niekoľko rokov hviezdia v európskej hotelierskej súťaži Historic Hotels of Europe Awards. V ročníku s prívlastkom 2017 získal nominácie rekordný počet slovenských historických hotelov.

Zobraziť celú novinku   
Title image

Slovenské historické hotely opäť medzi najlepšími v Európe

Slovenské historické hotely už niekoľko rokov hviezdia v európskej hotelierskej súťaži Historic Hotels of Europe Awards. V ročníku s prívlastkom 2017 získalo nominácie rekordný počet slovenských historických hotelov. Tentokrát bude o víťazstvo bojovať až 6 našich kandidátov.

Zobraziť celú novinku   
Title image

Slovenské historické hotely lákajú Poliakov

Slovenskí hotelieri hlásia v roku 2016 rekordy v návštevnosti zahraničnými turistami. Od jesene tohto roku zrejme pribudne viac Poliakov. HISTORICKÉ HOTELY SLOVENSKA totiž spoločne so Slovenským inštitútom vo Varšave a Slovenskou agentúrou pre cestovný ruch zorganizovali pre poľských novinárov a cestovné agentúry veľkú prezentáciu slovenských hotelov a turizmu.

Zobraziť celú novinku   
Title image

Slovensko má šancu zviditeľniť sa medzi zahraničnými turistami

Ukážme zvyšku sveta, že aj u nás sú špičkové a krásne historické hotely s príbehom, ktoré dokážu hosťom ponúknuť nielen ubytovanie, ale aj služby, gastronómiu a zážitky na svetovej úrovni.

Zobraziť celú novinku   
Title image

Zakladajúca schôdza Historických Hotelov Slovenska

Dňa 10.Septembra 2009 sa v Piešťanskom hoteli Sandor Pavillon uskutočnila ustanovujúca schôdza členov asociácie Historických Hotelov Slovenska.

Zobraziť celú novinku