Hotel Most Slávy Trenčianske Teplice

Štýlový, kvalitne vybavený hotel, ktorý svojou atmosférou vytvára príjemné prostredie a rodinnú atmosféru. Vhodný je nielen na ubytovanie, pobyty a relax, ale tiež konferencie, firemné a rodinné oslavy.

 • Informácie

  Hotel Most Slávy *** Trenčianske Teplice
  je štýlový, kvalitne vybavený hotel na okraji kúpeľného parku svetoznámeho kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, v tesnej blízkosti rieky Teplička.
  Súčasťou hotelového komplexu Hotela MOST SLÁVY sú vily MIRAMARE-CORFU, DEA a vila VERA.
  Nájdete tu komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby, a mnoho ďalších služieb.
  Okrem klasických wellness služieb hotel MOST SLÁVY ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára – fyzioterapeuta a kvalifikovaných rehabilitačných pracovníkov.
  Svojim vybavením je hotel predurčený na kongresy, firemné akcie, školenia, semináre, eventy a obchodné jednania.
  Od roku 1995 je hotel spájaný s medzinárodným filmovým festivalom ART Film a po jeho chodbách za toto obdobie kráčalo mnoho významných osobností filmového plátna. Nielen dcéra nestora filmového umenia Geraldine Chaplin, ale aj svetoznáma Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Ornella Muti, či legendárny filmový zvodca a bonviván Jean - Paul Belmondo, Franco Nero, Omar Sharif i Michelle Placido.
  Celkovú atmosféru hotela dotvára jedinečný MOST SLÁVY s menami týchto významných osobností ocenených na medzinárodnom filmovom festivale ARTFILM.

  Aj Vy sa budete cítiť ako filmové hviezdy!....

 • Pobyty

  Celoročné

  - liečebno-rehabilitačný pobyt  7/14 nocí

  - senior pobyt

  - regeneračný pobyt

  - víkendový relaxačný pobyt

  - romantický víkend

  - beauty pobyt

  Sezónne

  - veľkonočný pobyt

  - silvestrovský pobyt

  Pobyty na mieru                                                                                                                                                   


  Rezervuj
 • Príbeh

  Hotel navštívil manželský pár, ktorý mal zvláštnu prosbu.
  Pán vraj v rokoch 19.... v budove hotela býval s rodičmi. V tom období skutočne hlavná časť hotela (vily Miramare a Corfu) slúžili ako byty. Na fotografii z toho obdobia mi ukázal okná bytu a zistili sme, o ktoré izby sa jedná.
  "Áno, úplne to vidím, tento balkón sme mali v obývačke a sem potom pokračovala kuchyňa a tu sme mali s bratom izbu". Všetci sme boli dojatí.
  Pán ma potom požiadal o rezerváciu víkendového pobytu, ale práve v tejto izbe. Majú s manželkou výročie sobáša a chcel tento deň prežiť výnimočne.

 • Svadby

  Stojíte pred životným rozhodnutím a neviete, kde stráviť prvý deň Vášho spoločného života?
  Hotel MOST SLÁVY je svojou architektúrou a špecifickou filmovou atmosférou tým správnym miestom práve pre takúto príležitosť.
  Ponúkame Vám kompletný servis a kvalitné služby za rozumné ceny...
  * svadobné menu Vám pripravíme na požiadanie presne podľa Vašich predstáv
  * izba pre mladomanželov - náš darček pre Vás!
  * prenájom sály do 50 osôb 166 €, nad 50 osôb 266 € - cena zahŕňa aj návleky na stoličky a obrusy
  * povinný odber - strava + nealko + víno + alkohol
  * vlastný tovar - zákusky, torty

  Ponúkame tiež zabezpečenie zákuskov a tort, výzdoby, hudby a kameramana.

  Večer zábava-ráno masáže                                                                                                                                 - doprajte si výnimočné spomienky a oddych po krásnom večeri! Načerpajte pozitívnu energiu a Vaši svadobní hostia si navždy zapamätajú Váš prvý spoločný deň.

  Váš svadobný deň ... deň ako z rozprávky ... deň strávený v hoteli MOST SLÁVY!

  Nezáväzný dopyt

  Nezáväzný dopyt

  Váš dopyt bol zaregistrovaný, ďakujeme!
 • Vybavenie hotela
  • Bazén
  • Reštaurácia
  • Bezbariérový prístup
  • Wellness
  • Nefajčiarske izby
  • Nonstop recepcia
  • Parkovisko
 • Vybavenie izieb
  • Internet
 • Mapa
 • História

  Hotel je komplex 4 samostatných víl, ktoré sú vzájomne prepojené a každá z nich má do roku 2006 samostatnú históriu.
  Najstarší objekt vilového typu na Ulici 17. novembra na pravej strane Tepličky predstavuje vila Pötefi, neskôr premenovaná na Palacký a napokon Vera.
  Postavili ju pravdepodobne okolo roku 1899. Nezameniteľná, trochu bizarná stavba s rožnou vežičkou, hrazdenou konštrukciou vo vrchnej časti a okrúhlymi oknami pôsobí napriek zmesi štýlov vcelku príjemným dojmom.
  Okolo roku 1910 pristavali k zadnej časti bezprostredne pod úpätím Grófovca veľkú dvojposchodovú prístavbu v tvare L, ktorá bola v roku 2006 zbúraná.
  Vilu s kapacitou 36 lôžok vlastnili v období 1. Československej republiky Alter a Baumgarten.
  Napokon sa po náročných úpravách v roku 2008 stala súčasťou komplexu budov Hotela Most Slávy.

  V roku 1912 boli podľa projektu žilinskej firmy Krisler a Malirsch postavené povyše vily Vera dve symetrické budovy kúpeľných domov, ktoré dostali exotické stredomorské mená Miramare a Corfu.
  Dvojposchodové secesné budovy patrili od svojho otvorenia k najluxusnejším ubytovacím zariadeniam kúpeľov.
  Majiteľom Miramare bol Móric Weisz, Corfu vlastnil Jakub Schlesinger. Každá z "dvojičiek" ponúkala 24 izieb so štyridsiatimi lôžkami.
  Budovy prešli mnohými rekonštrukciami. Asi najzásadnejšia prebehla v druhej polovici 20. storočia, kedy v rámci modernizácie a spohodlnenia ubytovania, obidve budovy spojili a spoj prekryli terasou. V roku 1995 ich kúpila Slovenská sporiteľňa.
  a v roku 2006 súčasný majiteľ. V týchto rokoch bolo vykonaných niekoľko rekonštrukcii a v roku 2007 boli budovy prepojené s vilou Dea, ktorá stojí na
  mieste, kde si potok Teplička v oblúku trochu "odskočil" od Ulice 17. novembra. V roku 1911 ju dal Ignác Schlesinger postaviť ako secesný kúpeľný dom, ktorý dostal názov po uhorskom politikovi Deák.
  Zaujímavosťou dvojposchodovej secesnej budovy je jej mierne oblúkovite prehnutý pôdorys, ktorý kopíruje ohyb Tepličky tečúcej bezprostredne pred severnou stranou budovy.
  Projekt a stavbu realizovala trenčianska stavebná firma Berta a Kováč. Po roku 1918 vilu premenovali na Dea.
  V 24 izbách ponúkala tridsaťpäť lôžok. V 70. rokoch minulého storočia sa tu nachádzala nocľaháreň, v 90. rokoch expozitúra Slovenskej sporiteľni až ju v roku 2006 odkúpil súčasný majiteľ.

  V súčasnosti všetky štyri budovy patria pod komplex Hotela Most Slávy. Názov hotela vznikol z dôvodu bezprostrednej blízkosti mosta cez Tepličku, na ktorom sú pamätné tabule s menami známych hercov a účastníkov festivalu Art film.

 • Darčekové poukážky

  Aj v našom hoteli je možné uplatniť exkluzívne darčekové poukážky na dokonalý a nezabudnuteľný pobyt. Dožičte niekomu blízkemu originálne prekvapenie - darček, na ktorý nikdy nezabudne ale tiež možnosť vyskúšať si na vlastnej koži ako sa žilo v časoch dávno minulých. S nami je to možné.

  Darčeková poukážka je skvelý nápad pre každú príležitosť, či už ide špeciálne o narodeniny, výročie svadby, svadobný dar, zásnuby, odmenu k promóciám, sv. Valentín či Vianoce, alebo jednoducho len tak, pretože máte niekoho radi.

   

  Zakúpiť darčekové poukážky je možné jednoducho, rýchlo a v pohodlí vášho domova v našom e-shope 

   

  Obohaťte a spestrite niekomu život a darujte zážitok ustlaný v luxuse minulosti.

  Ďalej