3 hlavné dôvody, prečo si užiť jarné prázdniny s deťmi na Slovensku v Historických hoteloch Slovenska

Title image
Posledné roky nás naučili, že užiť si dovolenku či prázdniny na Slovensku nie je vôbec zlý nápad. Dokonca takáto dovolenka či prázdniny môže byť zaujímavejšia a dobrodružnejšia. Prečo?

1) Objavíte skryté krásy Slovenska

Slovensko sa má čím pochváliť. Mnohí z nás už precestovali kus sveta, ale ruku na srdce, prešli ste si všetky zaujímavé miesta v našej krajine? Možno Slovensko konečne dostalo priestor, aby boli jeho krásy objavené práve nami... Slovákmi... Skvelá správa je, že sa takmer všade človek dostane ako autom, tak hromadnou dopravou.


Slovensko má takmer všetko. Do zahraničia chodíme väčšinou za kúpaním alebo za pamiatkami. Za horami alebo za poznaním. Slovensko má dostatok turistických chodníkov, ktorých objavovanie môže vystačiť aj na celý život... Stačí si len vybrať.

 

2) Viete sa dohovoriť a platíte eurom

Na Slovensku sme stále doma. Je s tým spojené odbúranie jazykovej bariéry či komplikácia pri platení inou menou. Hoci v turistických atraktívnych lokalitách môžu byť ceny vyššie ako u vás doma, ale...  Nebudete sa boriť s jazykovou bariérou, aby ste si vedeli objednať obed, zmrzlinu, vypýtať lístok alebo sa spýtať domácich, aký výlet by vám odporučili a prečo.

A ak sa neviete rozhodnúť, kam s deťmi počas prázdnin vycestovať?


3) Môžete staviť na overené hotely a miesta, ktoré nesklamú...

Jarné prázdniny sú o hlavne o deťoch. Vyberajte si aj podľa záujmu svojich detí, spýtajte sa ich akú majú predstavu a zapojte ich do plánovania. Iba tak sa stanú jarné prázdniny skutočne vynikajúcim zážitkom pre každého člena rodiny. Ako pre Vás, tak pre vaše ratolesti... 

 

Doprajte deťom jarné prázdniny a objavte tie najlepšie nápady na zábavu v bližšom či vzdialenejšom okolí. Inšpirujte sa z jarných ponúk historických hotelov, našich partnerov: Prečo si vybrať na jarné prázdniny pobytový balík Rozprávková zima u Básnika v Boutique hotel Hviezdoslav? 


Ak dávate prednosť intímnejšiemu prostrediu pred ruchom rezortov Boutique Hotel Hviezdoslav je pre vás to pravé... 


* Široká ponuka lyžiarskych stredísk pre zdatných i menej zdatných lyžiarov v blízkom okolí (Tatranská Lomnica, Bachledka, Ždiar, Spišské Bystré, Lučivná, Jurgow,..)


* Tatranské atrakcie "čo by kameňom dohodil" (Hrebienok-Ľadový dóm, Bachledka- Chodník korunami stromov, Snežný labyrint Zakopane, ...)


* Skvelá kuchyňa (detské menu) aj detský kútik ...


... tak to je len pár vymožeností, ktoré Boutique Hotel Hviezdoslav môže ponúknuť... 
Prečo si vybrať na jarné prázdniny Kaštieľ Mojmírovce?


Rodičia s deťmi priamo v priestoroch Kaštieľa Mojmírovce majú 25m plavecký bazén, wellness, minigolf, bowling, stolný futbal, biliard, spoločenské hry, fit park. Môžu si zahrať tenis, deti môžu objavovať nových kamarátov a zažívať nové zážitky v detskom kútiku. Ak sa k tomu doplní chutná kuchyňa, nie je nad čím váhať a treba si vybrať Kaštieľ Mojmírovce.  

V okolí vás určite očarí krásny park na prechádzky či 3 artézke studničky. V prípade záujmu vám v Kaštieli Mojmírovce zabezpečia aj vstup do ThermalPark Nitrava .Prečo si vybrať Hotel Most Slávy v Trenčianskych Tepliciach a stráviť jarné prádniny práve tu?


Ak máte radi štýlový, kvalitne vybavený historický hotel, tak Hotel Most Slávy v svetoznámom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice je určený práve pre vás. Hotel je spájaný s medzinárodným filmovým festivalom ART FILM. Pamätné tabuľky na moste hotela hovoria o menách ako Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida,  Omar Sharif,  Catherine Deneuve,  Michaelle Placido,  Gina Lolobrigida,  Sophia Loren či Ornella Muti, ktoré sa prechádzali po chodbách tohto hotela, tak ako to môžete zažiť cez jarné prázdniny vy. 

Hotel Most Slávy je neštátne zdravotné stredisko, preto okrem klasických wellness služieb poskytuje aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom fyzioterapeuta.

 

V Trenčianskych Tepliciach v blízkosti hotela sa nachádzajú známe termálne kúpele Hammam, s liečivou prírodnou 39 stupňovou vodou obohatenou sírou. Liečia sa tu nielen reumatické ale aj kožné choroby.  Iba 14 kilometrov od Trenčianskych Teplíc je mesto Trenčín s krásnym hradom a historickým centrom plným malých kaviarničiek. Hotel Most Slávy je jednoducho je to miesto, kde si každý návštevník to svoje... Prečo si na jarné prázdniny vybrať Kaštieľ Gbeľany?


Ide o hotel, kde priamo aj v bezprostrednom okolí môžete čas stráviť aktívne pri spoločných aktivitách s vašimi ratolesťami.