Aké zimné aktivity a dobrodružstvá na vás čakajú v Historických Hoteloch Slovenska

Title image
Odhaľte čaro zimy na Slovensku!


Zima je obdobie, kedy Slovensko ožije nádhernou scenériou a ponúkne širokú škálu aktivít, ktoré vyčarujú úsmev na tvárach všetkých milovníkov zimy a dobrodružstva.


Historické Hotely Slovenska nezostávajú pozadu a ponúkajú svojim hosťom nielen pohodlný pobyt, ale aj rozmanité zimné zážitky v krásnom historickom prostredí.V tomto článku sa pozrieme na vybrané historické hotely a zistíme, aké zimné dobrodružstvá a aktivity sú k dispozícii pre tých, ktorí si chcú užiť šarm zimy v jedinečných historických kaštieľoch, zámkoch a hoteloch.


Pripravte sa na pestrú ponuku zážitkov čakajúcich na vás v týchto hoteloch a nechajte sa inšpirovať na nezabudnuteľný novoročný pobyt.Z ponuky našich partnerov vyberáme: Zimný raj na dosah! Poznajte skvosty Château Gbeľany 🌨️❄️🏰

Zima pristane aj Château Gbeľany. V areáli hotela si môžete dopriať prechádzku v anglickom parku  či v okolitých horách. Ak sa v okolí Žiliny dočkáte aj snehovej prikrývky môžete vyraziť za zimným dobrodružstvami  - kúsok od areálu hotela v okolitých horách si môžete vychutnať sánkovačku a len necelých 20 km od kaštieľa sa môžete vyblázniť aj na lyžiach či snowboarde – v najbližšom  SKI centre Vrátna.


V okolí Gbelian sa nachádza  aj niekoľko bežkárskych trás – medzi vedľajšími obcami Nededzou a Tepličkou nad Váhom ako aj v neďalekej Terchovej.


Po aktívne strávenom dni v chladnom počasí vám určite padne vhod teplúčko vo wellness centre, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. K dokonalosti chýba už len máličko – pridajte ešte masáž  a vynikajúce jedlo zo sezónneho A la Carte menu v reštaurácii Belene a vaše zimné dobrodružstvo v Château Gbeľany bude dokonalé. 


Rezervujte si váš pobyt v Château Gbeľany ešte dnes.❄️ Užite si zimné potešenia v kráľovskej kráse Vysokých Tatier! 🌟

Malý hotel s veľkým srdcom je označenie pre Boutique Hotel Hviezdoslav, v ktorom môžete prežiť nezabudnuteľný zimný zážitok v obklopení krásnych Vysokých Tatier. Pobytový balík čarovná zima v kráľovskom meste je ako stvorená pre milovníkov zimy.