Darujte zážitok s nádychom histórie

Title image
Prekvapte ich históriou a luxusom: Darčekový poukaz na pobyt v Historických Hoteloch Slovenska a mnoho ďalšieho

V dnešnom uponáhľanom svete, kde sa nám nedarí nájsť dosť času pre seba či svojich blízkych, je snáď najlepším darčekom, ktorý môžeme darovať, zážitok. A čo by mohlo byť lepšie ako darovať ten správny zážitok v mieste, kde sa krása história spája s luxusným oddychom?


Historické Hotely Slovenska sú miestom, kde môžete svojim blízkym či sebe samým darovať cestu do minulosti a zažiť bohatstvo histórie v spojení s moderným luxusom. Zostavte svoj vianočný darčekový zoznam a pripravte sa na prekvapenie, ktoré poteší každého milovníka histórie a luxusu. Z ponuky našich partnerských hotelov vyberáme: 


Darujte si zážitok z historického hotela Château Gbeľany 

Hovorí sa, že najkrajším darčekom je predsa zážitok. Darujte ho sebe i svojim blízkym a doprajte si čas pre seba v krásnom prostredí Château Gbeľany.

A aké sú naše top tipy na zážitkový darček ? 

Doprajte sebe či svojim blízkym čas na spomalenie – darujte  wellness pobyt v CHÂTEAU GBEľANY , celkovo máte na výber zo 4 rôznych typov wellness pobytov, celú ponuku pobytových balíčkov nájdete tu

Darujte oddych a chvíľku pre seba. Poukazom na vstup do wellness centra či masáž nič nepokazíte . 

Pre milovníkov kvalitnej gastronómie a wellnessu odporúčame Romantický večer v kaštieli, ktorý zahŕňa vstup do wellness centra pre 2 osoby ako aj konzum v jednej z najlepších slovenských hotelových reštaurácií – reštaurácii Belene. 


A bonus tip pre nerozhodných: darujte hodnotový poukaz na služby a obdarovaný si už vyberie sám podľa svojich preferencií, na aké služby v hoteli poukaz využije.

Poukazy na balíčky služieb zakúpite cez hotelovú recepciu telefonicky na +421 904 498 533 alebo reception@chateaugbelany.com, kde vám ich ochotne pripravia na mieru. Vybrané balíčky služieb si môžete zakúpiť aj online tu 


Hotel Château Bela spája historický pôvab s výnimočnými službami

A tak vytvára dokonalý únik pre tých, ktorí hľadajú krásu minulosti a luxusný oddych. Nechajte sa zlákať hotelovým SPA, kde si môžete dopriať jedinečnú thajskú masáž, ktorá je prispôsobená vašim preferenciám. To vám zaručí nezabudnuteľný relax a oddych po náročnom dni. Château Bela je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí chcú uniknúť rušnému mestskému prostrediu a nájsť pokoj v okolí.


Kulinárska ponuka hotelovej reštaurácie je ideálna aj pre tých najnáročnejších gurmánov, ktorí vyhľadávajú lahodné špeciality a skvelé vína v kombinácii s luxusným ubytovaním v prepychových izbách, kde na vás na konci dňa čaká dokonalý odpočinok.


Pobyt s nádychom histórie je ten pravý tip na obdarovanie

Lámete si hlavu nad tým, čím tento rok prekvapíte pod vianočným stromčekom svojich najbližších?

Pobyt v historickom hoteli je zaručenou istotou, že potešíte každého, kto rád spoznáva históriu. Boutique Hotel Hviezdoslav sa pýši svojim unikátnym vzhľadom, gastronómiou a príjemnou atmosférou.