Historické hotely v TA3

Title image
Slovensko je bohatá krajina na pamiatky a taktiež aj na historické hotely, ktoré sa pekne jeden po druhom predstavili.

Predstavte si, že spojíte ubytovanie v hoteli s jedinečným zážitkom. Pýtate sa akým? S historickým príbehom v originálnych priestoroch, z ktorých vanie jedinečná atmosféra minulosti. 

Ak máte chuť stráviť svoj pobyt v komfortne vybavených a netradičných ubytovacích zariadení, navštívte hotely z Asociácie Historické hotely Slovenska a vstrebajte výnimočnosť týchto historických priestorov. Že si neviete vybrať a chcete vedieť viacej? V priebehu mesiacov jún a júl 2022 ste mohli sledovať v spravodajskej televízii TA3 každé ráno predstavenie jedného konkrétneho historického hotela. A tak sme sa rozhodli, že vám všetko potrebné sprostredkujeme na našom blogu. 


Ako prvý bol v relácii TA3 prestavený Boutique hotel Hviezdoslav, ktorý sa nachádza v Kežmarku. Na svojom konte má niekoľko ocenení. Ste zvedaví, čím je tento hotel výnimočný? Stačí si pozrieť záznam relácie z archívu a dozviete sa viac. 


Ďalším historickým hotelom, ktorý dostal priestor v relácii TA3 bol historický Hotel Gbeľany. Hotel sa nachádza uprostred nádherného anglického parku. V čom sa líši od ostatných historických hotelov? Pustite si záznam relácie z archívu hneď teraz.