Jeseň v Historických Hoteloch Slovenska: Kulinárske pochúťky a farby 🍽️🍂

Title image
Víno, krémové polievky a rozkvitnuté chute, ktoré roztancujú vaše chuťové poháriky... 🍷🥣🌻

S príchodom jesene sa oživuje neodolateľné pôsobenie tohto obdobia. Slniečko mierne hladí vzduch, lístie tancuje v rozmanitých farbách a jeseň priam láka na prechádzky a túry. A po nich nasleduje ten pravý oddych v podobe šálky kávy alebo teplého čaju. Jeseň je taktiež synonymom KAČACÍCH HODOV, ktoré možno ochutnať v hoteloch počas celej jesennej sezóny..


Ale to nie je všetko, čo tieto historické hotely - naši partneri - môžu ponúknuť. Ich kuchári pripravili pre túto jeseň a zimu zvláštne a jedinečné a'la carte menu, ktoré neodolateľne zvabí vaše chuťové poháriky. V tomto článku si predstavíme niektoré z týchto hotelov a ich jedinečné jesenné gastronomické ponuky. Takže choďme na to a odkryjme tajomstvá jesennej hostiny v našich úžasných historických hoteloch.


Jeseň v Hoteli Hviezdoslav: Kačacie Hody a Jesenné Delikatesy 🍽️🍂

Jeseň je pre turistov neodolateľná. Slniečko menej prehrieva vzduch, lístie hrá farbami, koho by nezlákal pestrofarebný svet na prechádzky či túry? Po nich je oddych s dobrou kávou alebo teplým čajom tým pravým. Jeseň je taktiež v znamení KAČACÍCH HODOV, ktoré si v hoteli môžete vychutnať do konca OKTÓBRA. 


Okrem kačacích dobrôt pripravili kuchári aj nové a'la carte menu na jeseň a zimu. Nové kombinácie jedál si nenechajte ujsť a príďte ochutnať!Vaše chuťové poháriky majú dôvod na oslavu! Nechajte sa zlákať sezónnymi dobrotami v Hoteli Kaštieľ Mojmírovce 🍂🥂

S príchodom jesene sa otvárajú dvere do sveta sezónnych chutí. Okrem zmeny počasia je to zmena aj pre naše chuťové poháriky. Hotel Kaštieľ Mojmírovce ponúka ako oslavu jesennej nádielky výnimočný zážitok v podobe jesenných jedál, ktoré si môžete vychutnať v tomto historickom hoteli.


Dobrodružstvo začína cviklovým carpacciom s pečeným kozím syrom a granátovým jablkom, pokračuje hokkaidovým cappuccinom, v ktorom je chuťová kombinácia dokonale vyvážená a zavďačí sa aj náročnejším hosťom.