Naberte sily do nového roka v obklopení histórie!

Title image
Ktoré zimné aktivity v okolí historických hotelov máte na výber?

Zažite zimu novým spôsobom! Ste pripravení zažiť kúzlo zimy v Historických Hoteloch Slovenska? Pýtate sa v ktorých? Tak ako prvé... 


Nenechajte si ujsť zimu v historickom hoteli Château Gbeľany

Využite zimné obdobie na spomalenie a oddych a zabudnite na studené zimné počasie vo vyhriatom wellness hotela Château Gbeľany, ktorý bol v roku 2022 ocenený ako 3. najlepší hotelový wellness spomedzi historických hotelov Európy. Vo wellness centre v Château Gbeľany nájdete 5 typov sáun, kneippov kúpeľ, tepidárium s vyhrievanými lehátkami, relaxačný bazén, ochladzovací bazén a vonkajšiu vírivku. 


Celoročne si môžete vybrať zo štyroch obľúbených wellness pobytov, ktoré sa líšia dĺžkou pobytu, štandardom izby ako aj obsahom poskytovaných služieb. Medzi nimi určite nájdete to pravé orechové pre vás.


Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať a určite využite aj možnosť zarezervovať si masáž, vybrať si môžete z naozaj bohatej ponuky masáží


Okrem dokonalého relaxu môžete v Château Gbeľany v tomto zimnom období zažiť aj neopakovateľný gastronomický zážitok spolu s výnimočným 3 - chodovým degustačným menu v rámci Zimného festivalu jedla, ktorý môžete rovnako spojiť s oddychom a pobytom. Ponuka festivalového menu a gurmán pobytu je však limitovaná a možno ju využiť len v termíne od 14.1 do 26.2.2023. 


Tak sa poponáhľajte a nenechajte si ujsť zimu v Château Gbeľany.


História s nádychom luxusu a kráľovské služby v zámockom hoteli****Galicia Nueva

Preneste sa do romantickej rozprávky a doprajte si spoločné zážitky, na ktoré sa nezabúda.