Naplánujte si dokonalú dovolenku na Slovensku. Kombinácia histórie, prírody a relaxu je tu iba pre Vás.

Title image
Pustite sa na dobrodružstvo tohto leta a nezmeškajte príležitosť stráviť ho v historických hoteloch Slovenska!

Strávte toto leto v historických hoteloch Slovenska a prejdite sa časom do minulosti plnej nádhery a pôvabu. Tieto hotely, s bohatou históriou a očarujúcim architektonickým šarmom, vám ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a luxusný pobyt. Nechajte sa pohltiť atmosférou minulých čias, uvoľnite sa a doprajte si letnú dovolenku v jednom z týchto skvostov. Ktorý Vás zaujme najviac? Vychutnajte si dovolenku v Château Gbeľany: Pokojný oddych a objavovanie krás severného Slovenska

Naplánujte si vašu dovolenku na Slovensku a vydajte sa prebádať krásy severného Slovenska. Château Gbeľany vďaka svojej strategickej polohe medzi krajským mestom Žilina a turisticky vyhľadávanou Terchovou je perfektným východzím  bodom, kde sa môžete vrátiť a nemusíte riešiť každodenné sťahovanie. Takto si môžete vychutnať dovolenku na severnom  Slovensku a objaviť jeho krásy a zároveň si aj dopriať vytúžený oddych. 


Okrem zaujímavého okolia, ktoré ponúka možnosti na celodenné, ale aj niekoľkohodinové  výlety do prírody či za kultúrou, už aj samotný hotel je miestom, kde môžete plnohodnotne stráviť spoločné chvíle s partnerom, rodinou či partiou. Château Gbeľany je miestom, kde môžete zažiť pokojný oddych vo wellness, pri prechádzkach v parku, dobrej knihe či večerných rozhovoroch pri dobrom jedle a víne. Ak máte radšej aktívnejší oddych, v areáli hotela sa nachádza veľké fitnees centrum pre športových nadšencov, bowling, a v lete sa môžete vyžiť aj pri rôznych hrách – ako napr., bedminton, volejbal, kriket – všetko potrebné vám zapožičajú na recepcii hotela.