Netradičné trávenie Veľkej noci v Historických Hoteloch Slovenska!? Návrat k tradíciám

Title image
Veľká noc je ako prvé kvety jari, ktoré rozkvitajú v historickej záhrade hotelov a kaštieľov, prinášajúc s sebou nový začiatok a obnovenie nádeje...

Veľká noc je sviatkom, ktorý sa na Slovensku spája s bohatými tradíciami a zvykmi, pričom mnohé pretrvávajú dodnes. Veľká noc - symbol jari, predstavuje obdobie znovuzrodenia, radosti a nádeje, a pre mnohých z nás je tiež príležitosťou na oddych a relax počas predĺženého sviatočného víkendu.


Ako návrat k starým tradíciám a netradiné trávenie Veľkej Noci, sme sa rozhodli predstaviť vám ponuky vybraných partnerských hotelov a kaštieľov, ktoré prinášajú zážitky plné komfortu, pohody a veľkonočnej atmosféry. Nechajte sa inšpirovať a objavte jedinečné možnosti pre Vašu veľkonočnú dovolenku.


Komfortné ubytovanie, oddych vo wellness a skvelé jedlo v hoteli Kaštieľ Mojmírovce

Na Slovensku sa Veľká noc vždy vyznačovala bohatými tradíciami a zvykmi, z ktorých mnohé pretrvávajú dodnes. Osobitne na slovenských dedinách každoročne ožíva veľkonočná atmosféra. Pre mnohých z nás je Veľká noc aj príležitosťou na oddych v hoteloch počas predĺženého sviatočného víkendu, kde sa personál postará o pohodlie a vytvorí veľkonočnú atmosféru. Aj v Hoteli Kaštieľ Mojmírovce sa na Veľkú noc pripravili.

Počas pobytu sa môžete tešiť nielen na komfortné ubytovanie, oddych vo wellness, či dobré jedlo počas večere a bohatých raňajok. Váš pobyt si zarezervujte na recepcia@kastielmojmirovce.sk alebo na +421 37 77 98 201 / +421 907 846 040. Hotel Kaštieľ Mojmírovce sa teší na Vašu návštevu...
S príchodom jari úzko súvisí aj príchod Veľkej Noci. Veľká noc je sviatok znovuzrodenia, radosti a nádeje... Hovorí náš ďalší partner....


Vychutnajte si spoločné chvíle so svojimi blízkymi v historickom prostredí hotela Château Gbeľany

Vychutnajte si pohodovú atmosféru pobytu, kde máte o všetko postarané. Vychutnajte si vynikajúce jedlo v reštaurácii Belene, ktoré bude určite gastronomickým zážitkom. Strávte čas s blízkymi pri rozmanitých aktivitách, ktoré hotel ponúka. Oddýchnite si vo wellness či objavte okolie pri prechádzkach okolím. Wellness CHATEAU GBEĽANY je útočiskom pre všetkých, ktorí potrebujú relax pre svoje telo i dušu. Uvoľnite sa a doprajte si relax, vyskúšajte niektorú z piatich druhov sáun a na záver si oddýchnite v relaxačnej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do anglického parku. 


Práve anglický park, ktorý obklopuje budovu kaštieľa je ideálnym miestom na jarné prechádzky. V tomto období sa po chladných zimných mesiacoch začína príroda prebúdzať a rozkvitajú prvé jarné kvety.  Ak by vám park bol primalý, kaštieľ sa nachádza v malebnom prostredí okolitých hôr, a neďaleko Gbelian sa nachádza aj turisticky Vyhľadávaná Terchová či národný park  Malá Fatra, kde si môžete užiť aktívny oddych s celou rodinou.