Tak toto si rozhodne nemôžete nechať ujsť!

Title image
Leto je tu a my sme pre Vás pripravili TOP tipy na eventy a podujatia počas letných prázdnin u našich partnerov, ktoré rozhodne nemôžete premeškať!

Tak napríklad počas leta sa v Chateau Gbeľany bude konať viacero podujatí, ktoré sa rozhodne oplatí zažiť.Pre milovníkov zahraničných kuchýň a letnej pohody pri grile odporúčame pripravovaný Mexický večer, ktorý sa uskutoční už 22.7.2022 od 17:00. Mexický večer bude prebiehať pod holým nebom, v anglickom parku pri letnej terase reštaurácie Belene. A na čo sa môžete tešiť? Na mexické špeciality z grilu, kuchársku OFYR show, ohňovú show a príjemnú hudbu. Na úvod ako občerstvenie dostanete nachos  s rôznymi dipmi spolu s welcome drinkom.


Na začiatku augusta môžete zas zažiť vyššiu gastronómiu vo forme šesťchodovového degustačného menu s chuťami Ázie podávaného počas degustačnej večere na nádvorí  hotela. Špeciálnym hosťom, ktorý pre Vás pripraví menu bude známy slovenský šéfkuchár Michal Konrád. Celým večerom Vás bude sprevádzať známy moderátor Milan ,,Junior“ Zimnýkoval a celkovú atmosféru  a noblesu historického nádvoria podčiarkne svojimi vystúpeniami Café strings.


Historické nádvorie sa v auguste stane aj dejiskom kultúrneho podujatia  - koncertu speváckych hviezd Martina Babjaka a Terézie Kružliakovej spolu so štátnym komorným orchestrom. Nádvorie rozozvučia tónmi klasickej hudby a známymi i menej známymi árijami. Už 25.8. 2022 o 18:00 


V Krone Svätý Jur pripravujeme bohatý program na celé leto. Hostia si môžu každý deň dopriať pohodu na pokojnej terase pri našich grilovaných špecialitách.