Užite si letné pauzy a výlety za kultúrou v Historických Hoteloch Slovenska!

Title image
Leto 2024 plné kultúry a oddychu v Historických Hoteloch Slovenska.Leto je obdobím, kedy si mnohí z nás chcú oddýchnuť, načerpať novú energiu a zároveň možno objaviť nové miesta plné histórie a kultúry.


Historické Hotely Slovenska ponúkajú ideálnu kombináciu relaxu a kultúrnych zážitkov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Či už plánujete krátku víkendovú pauzu, alebo dlhší pobyt plný zážitkov, Historické Hotely Slovenska majú pre vás pripravené jedinečné ponuky, ktoré vám umožnia zažiť to najlepšie z oboch svetov - romantiku a kultúru.


Ponorte sa s nami do sveta luxusných historických hotelov a objavte, čo všetko vám môžu ponúknuť, aby ste si mohli užiť leto na Slovensku!
Víkendová pauza alebo dlhší pobyt? Užite si romantiku a kultúru v Château Bela

Predstavte si víkend plný lásky a pohody v srdci krásnej prírody. Romantický balíček Château Bela zahŕňa luxusné ubytovanie v štýlových izbách, bohaté raňajky a romantickú večeru pri sviečkach v našej špičkovej reštaurácii. Pre páry, ktoré si chcú dopriať ešte viac, ponúkame využitie privátneho SPA, procedúry a relaxačné masáže, ktoré vám pomôžu úplne vypnúť a užiť si jeden druhého.