Užite si nezabudnuteľné letné dobrodružstvá v Historických Hoteloch Slovenska

Title image
Či už hľadáte romantický pobyt, rodinnú dovolenku alebo aktívny oddych, naše hotely vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre dokonalé leto.

Leto je ideálnym obdobím na oddych a objavovanie krás Slovenska. Historické hotely Slovenska ponúkajú unikátne príležitosti na strávenie nezabudnuteľných chvíľ, či už hľadáte romantický pobyt, rodinnú dovolenku, alebo aktívny oddych.


Predstavte si, že sa prebudíte v historickom kaštieli či zámku, vychutnáte si raňajky s výhľadom na malebné parky a celý deň strávite objavovaním kultúrnych pamiatok, prírodných krás, alebo relaxom vo wellness centre.


V našom blogu vám predstavíme letné ponuky vybraných hotelov, ktoré vás určite inšpirujú k plánovaniu vašej letnej dovolenky. Čítajte ďalej a objavte, čo všetko môžete zažiť v Kaštieli Mojmírovce, Zámku Vígľaš, Château Gbeľany, Kaštieli Kubínyi či Hoteli Hviezdoslav v Kežmarku.
Nezabudnuteľné chvíle v Kežmarku: dovolenka s deťmi v srdci kráľovského mesta

Popoludnie alebo večer plný romantiky v spoločnosti milovanej osoby, obklopení voňavou trávou a štebotaním vtákov, s košíkom plným dobrôt... Vychutnajte si tento nezabudnuteľný zážitok v parku Kaštieľa v Strážkach. Nechajte každodenný zhon za sebou a doprajte si relax s dotykom histórie.