Vianočný či firemný večierok? Áno, v Historických hoteloch Slovenska!

Title image
Užite si Vianočný večierok a utužte pracovné vzťahy v Historických hoteloch Slovenska.

" Po období nosenia rúšok, home officeov a karantén, je tu čas opäť sa stretnúť so zamestnancami, odmeniť ich za prácu a motivovať do ďalšieho kalendárneho roku", hovorí manažment historického hotela Hviezdoslav v Kežmarku. Či už chcete zorganizovať kongres, konferenciu, firemnú akciu, obchodné stretnutie, semináre či skolenia, vianočný či firemný večierok, historické hotely sú to pravé miesto, kde vašu akciu usporiadať. A čo pre vás pripravili jednotlivé historické hotely? Poďme pekne po poriadku ;) 
Boutique Hotel Hviezdoslav

Či ste malá firma, alebo veľký korporát, tím hotela Hviezdoslav vám pripraví vianočný večierok podľa vašich predstáv – od výberu vhodného salóna, cez prípravu studených i teplých jedál, zabezpečenie degustácií vín, rumov, koňakov, či cigár, až po vhodný zábavný program .Vďaka štýlovým priestorom a najmä dlhoročným organizačným skúsenostiam zamestnancov hotela bude váš večierok tou pravou rozlúčkou s rokom 2022. Blysnite sa pred svojimi zamestnancami a pozvite ich k Básnikovi.


Grand Vigľaš

Pukot snehu pod nohami, čarovné koledy, detský smiech a šum bubliniek môžu znamenať na Zámku Vígľaš len jediné – je tu záver roka. Splňte sen sebe a svojim blízkym a doprajte si napríklad slávnostný silvestrovský pobyt obohatený o kultúrny program.