Zážitkový tip na darček nielen na Vianoce

Title image
Vyberte si pobyt a darujte darčekovú poukážku sebe či svojim blízkym do Historických Hotelov Slovenska!

Využite prázdninové decembrové sviatkové obdobie naplno, a to bez ohľadu na vaše pracovné tempo. Doprajte si zimnú prechádzku alebo sa jednoducho ubytujte vo vami vybranom hoteli s vašimi drobcami a zažite naplno tie najkrajšie sviatky roka.


Aby sa vám ľahšie rozhodovalo, pripravili sme pre vás prehľad jednotlivých aktivít vo vybraných partnerských hoteloch. Vyberte si pobyt pre seba alebo svojich blízkych, či darujte darčekovú poukážku. Aký mix pre vás hotely pripravili? 


Darujte si zážitok z historického hotela Château Gbeľany 

Hovorí sa, že najkrajším darčekom je predsa zážitok. Darujte ho sebe i svojim blízkym a doprajte si čas pre seba v krásnom prostredí Château Gbeľany. A aké sú naše top tipy na zážitkový darček ? 


Doprajte sebe či svojim blízkym čas na spomalenie – darujte  wellness pobyt v CHÂTEAU GBEľANY, celkovo máte na výber zo 4 rôznych typov wellness pobytov. Celú ponuku pobytových balíčkov nájdete tu >>>

Darujte oddych a chvíľku pre seba. Poukazom na vstup do wellness centra či masáž nič nepokazíte .

Pre milovníkov kvalitnej gastronómie a wellnessu odporúčame Romantický večer v kaštieli, ktorý zahŕňa vstup do wellness centra pre 2 osoby ako aj konzum v jednej z najlepších slovenských hotelových reštaurácií – reštaurácii Belene. A bonus tip pre nerozhodných: darujte hodnotový poukaz na služby a obdarovaný si už vyberie sám podľa svojich preferencií, na aké služby v hoteli poukaz využije.

Poukazy na balíčky služieb zakúpite cez hotelovú recepciu telefonicky na +421 904 498 533 alebo reception@chateaugbelany.com, kde vám ich ochotne pripravia na mieru. Vybrané balíčky služieb si môžete zakúpiť aj online tu


Darujte si zážitok z historického hotela Boutique hotel Hviezdoslav

Nie je novinkou, že najlepší darček je zážitok. Ak teda váhate, čo darovať svojmu blízkemu pod stromček, pobyt v Boutique hoteli Hviezdoslav, ktorý sa pýši titulom Slovakia´s Leading Hotel 2022 , je „zásah do čierneho“, jednoducho zážitok garantovaný. Zážitok z vyberaných jedál a chutí, zážitok z atmosféry meštianskych domov v srdci kráľovského mesta pod Tatrami, zážitok z top starostlivosti i oddychu. Vyberte si online alebo kontaktujte recepciu hotela, ktorá pripraví balík na mieru podlľa vašich predstáv a preferencií.  Navyše , všetky darčekové poukazy majú platnosť 12 mesiacov od vystavenia.Darujte si zážitok z historického hotela Hotel Most Slávy

Hotel Most Slávy Vám ponúka počas decembra širokú škálu darčekových poukazov. Darčekovú poukážku Vám hotel Most Slávy vie pripraviť v hodnote 30 eur, 50 eur, 100 eur, 200 eur na akékoľvek služby hotela.Vybrať si môžte aj z poukazov na celoročné pobyty ako aj konkrétne služby. Napríklad vstup do wellnessu, na masáže, do reštaurácie a iné doplnkové služby.

Potešte osobu, na ktorej Vám záleží, či motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom! Stačí ak priblížite hotelu Most Slávy Vašu predstavu a hotel Vám rád pripraví pobyt podľa Vašich požiadaviek.


Darujte si zážitok z historického hotela Grandhotel Praha

Darujte svojim blízkym pobyt v Grandhoteli Praha, ktorý sa stal víťazom ankety Heritage Hotels of Europe Award 2022 v kategórii Heritage & Wellness. Doprajte im oddych v Grand Mountain Spa s bohatou ponukou sáun a bazénovou časťou. Zrelaxovať tiež môžu pod rukami skúsených masérov a tiež pri wellness procedúrach. Užijú si aj skvelú gastronómiu a počas nasledujúcej zimy dostanú aj skipasy platné až v štyroch strediskách v cene pobytu.