Kam sa chystáte na letnú dovolenku?

Title image
Akú dovolenku si vybrať? Kde? Dá sa aj s deťmi? Prečo je skvelý nápad stráviť leto a dovolenku na Slovensku, v Historických hoteloch Slovenska.

Je tu! Vytúžené leto bez obmedzení v cestovaní. Chcete si ho užiť naplno, ale zároveň sa vyhnúť davom v rezortoch a na atrakciách? Vsaďte na istotu, strávte ho v hoteli s titulom Slovakia´s leading Boutique hotel 2021.


Čo tak overená tutovka, najpredávanejší pobytový balíček pre dvojice Nocľah u Básnika – piknik u Impresionistu.


Romantické popoludnie alebo večer v spoločnosti milovanej osoby, voňavá tráva, štebotanie vtáčikov, košík plný dobrôt, večera pri sviečkach a komfortná izba. Zabudnite na realitu, doprajte si oddych s nádychom histórie v exkluzívnom prostredí vytvorenom pomocou jedinečného dizajnu, decentného luxusu a komornej atmosféry.

Nechýba ani ponuka pre rodiny s deťmi, pre tie je určený bonusmi nabitý  pobytový balík Potulky kráľovským mestom.


Nenechajte si ujsť neopakovateľný zážitok zo spoločnej dovolenky s Vašimi najbližšími v srdci kráľovského mesta Kežmarok, s nekonečnými možnosťami turistického, kultúrneho i športového vyžitia v neďalekých Vysokých Tatrách, Pieninách, či Slovenskom raji v malom hoteli s veľkým srdcom na križovatke národných parkov.


Lákavú kombináciu histórie a pokojného prostredia uprostred parku a komfortného ubytovania nájdete v Hoteli Kaštieľ Mojmírovce ****. V grófskom sídle si pochutnáte na vynikajúcom jedle či víne, oddýchnete si vo wellness alebo si užijete deň v Thermalparku Nitrava, ktorý je odtiaľ len na skok. 


Letná dovolenka v TMR hoteloch bude ešte bohatšia

Zavítajte do tatranských grandhotelov a užite si okrem blízkej prírody aj bohatý program. K pobytu získate benefity na každý deň. Dostanete tak lístky na lanovky do Vysokých, ale aj Nízkych Tatier a tiež vstupy do vodných parkov Tatralandia a Bešeňová.


V Grandhoteli Praha sme pre hostí prichystali nové à la carte menu a isto ich počas leta poteší naše Grand Mountain Spa s vonkajším aj vnútorným bazénom či tanečno-hudobný program. Ak hľadáte dokonalý zážitok pre Vás a Vašu polovičku, doprajte si Romantiku pod hviezdami a užite si súkromie v bazéne, saune či vírivke.