Podmienky používania web stránky

Aké informácie zhromažďujeme?


Informácie od Vás zhromažďujeme iba v prípade, ak sa zaregistrujete na našich stránkach - prihlásite sa k odberu newsletteru, vyplníte formulár alebo zadáte objednávku. V týchto prípadoch môžete byť vyzvaní na zadanie týchto údajov: meno, e-mailová adresa, poštová adresa alebo telefónne číslo. Naše stránky môžete však navštíviť aj anonymne.

Načo používame vaše informácie?

Všetky informácie, ktoré od vás zhromažďujeme, môžu byť použité v jedným z nasledujúcich spôsobov:
- na  personalizáciu vašich skúseností (vaše informácie nám pomáhajú lepšie reagovať na vaše individuálne potreby),
- k zlepšeniu našich stránok (neustále sa snažíme zlepšovať naše webové stránky a ponuky na základe informácií a spätnej väzby, ktorú od vás obdržíme),
- spracovanie vašej objednávky.


Vaše osobné údaje, či už verejné alebo súkromné, nebudú predané, vymenené alebo prevedené inej spoločnosti z akéhokoľvek dôvodu a bez vášho súhlasu. Iné než pre špecifické účely doručovania zakúpeného produktu alebo služby o ktorú požiadané.

Zasielanie e-mailov

E-mailová adresa, ktorú poskytnete k spracovaniu objednávky, môže byť použitá k zasielaniu informácií a aktualizácií týkajúcich sa Vašej objednávky, k prijímaniu príležitostných správ spoločnosti, aktualizácií podobných produktov hotela alebo za účelom informovania atď.

Používame cookies?

Áno. Cookies sú malé súbory, ktoré sú zanechané prostredníctvom webového prehliadača vo vašom počítači na pevnom disku (ak to povolíte). Toto nám umožňuje spoznať váš počítač a zachytiť určité informácie v súvislosti so sledovaním reklám.


Môžeme zverejniť akékoľvek informácie tretím stranám?

Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté 3. stranám. To nezahŕňa dôveryhodné tretie strany, ktoré nám pomáhajú v prevádzke na našich webových stránkach, vedenie nášho podnikania, alebo obsluhovať vás, ak sa tieto strany dohodli, že tieto informácie sú dôverné. Informácie tiež môžme vydať, ak veríme, že správa je v súlade s právnymi predpismi, presadzuje naše podmienky používania stránky, alebo chráni naše práva, majetok alebo bezpečnosť.  Neosobné informácie návštevníka môžu byť poskytnuté iným osobám na marketing, reklamu, alebo iné použitie.

Online zásady ochrany osobných údajov
Tieto online zásady ochrany osobných údajov sa vzťahujú len na informácie zhromaždené prostredníctvom našich internetových stránok, a nie na informácie zhromaždené offline.

Váš súhlas
Používaním našich stránok, súhlasíte s našimi zásadami ochrany súkromia.